A világkupa rajtlistái

 

Elkészültek a FINA Műúszó Világkupa-sorozat, Budapest Open rajtlistái.

Solo Technical Startlist

1 RÉNYI, Luca 1999 HUN
2 JACCARD, Gladys 1996 SUI
3 DAABOUSOVA, Nada 1997 SVK
4 PLATANIOTI, Evangelia 1994 GRE
5 FIEDINA, Marta 2002 UKR
6 KHANDOSHKA, Vasilina 2001 BLR
7 ALEXANDRI, Vasiliki 1997 AUT
8 FODOR, Adél 1999 HUN-H2O
9 SZCZEPANSKA, Swietlana 2000 POL
10 YAKHNO, Yelyzaveta 1998 UKR
11 KOCH, Vivienne 1999 SUI
12 KISS, Szofi 1995 HUN
13 CERRUTI, Linda 1993 ITA
14 SUBBOTINA, Varvara 2001 RUS

 

Solo Free Startlist

1 KHANDOSHKA, Vasilina 2001 BLR
2 JACCARD, Gladys 1996 SUI
3 PLATANIOTI, Evangelia 1994 GRE
4 ALEXANDRI, Vasiliki 1997 AUT
5 DIMITRIJEVIC, Nevena 1997 SRB
6 SZCZEPANSKA, Swietlana 2000 POL
7 SAVCHUK , Anastasiya 1996 UKR
8 DAABOUSOVA, Nada 1997 SVK
9 FILIPIUK, Aleksandra 2000 POL-UKS Mazowia-Synchro
10 CERRUTI, Linda 1993 ITA
11 KISS, Szofi 1995 HUN
12 SZABÓ , Veronka 2000 HUN
13 YAKHNO, Yelyzaveta 1998 UKR
14 FIEDINA, Marta 2002 UKR
15 KOCH, Vivienne 1999 SUI
16 SUBBOTINA, Varvara 2001 RUS
17 RÉNYI, Luca 1999 HUN

Duet Technical Startlist
1 POL SZCZEPANSKA, Swietlana 2000
MIKOLAJCZAK, Julia 2002
2 SRB DIMITRIJEVIC, Nevena 1997
KONTIC, Jelena 2001
3 POL-UKS Mazowia-Synchro FILIPIUK, Aleksandra 2000
DAMENTKA, Gabriela 2000
4 SVK DAABOUSOVA, Nada 1997
MISKECHOVA, Diana 1998
5 SUI KOCH, Vivienne 1999
PESCHL, Noemi 2000
6 AUT ALEXANDRI, Anna-maria 1997
ALEXANDRI, Eirini 1997
7 ITA CERRUTI, Linda 1993
FERRO, Constanza 1993
8 GRE TAXOPOULOU, Anna Maria 2000
VASILOPOULOU, Georgia 2001
9 UKR SAVCHUK , Anastasiya 1996
YAKHNO, Yelyzaveta 1998
R: FIEDINA, Marta 2002
10 SUI PIFFARETTI, Maria 1998
BELLINA, Maxence 1999
11 UKR ALEKSIIVA, Maryna 2001
ALEKSIIVA, Vladyslava 2001
R: NARIEZHNA, Yana 1999

 

Duet Free Startlist

1 AUT ALEXANDRI, Anna-maria 1997
ALEXANDRI, Eirini 1997
2 HUN DÁVID , Janka 2001
KISS, Szofi 1995
R: SZABÓ , Veronka 2000
3 SUI KOCH, Vivienne 1999
PESCHL, Noemi 2000
4 SUI PIFFARETTI, Maria 1998
BELLINA, Maxence 1999
5 SVK KVASNOVSKA, Kristina 2001
LISA, Laura 2001
6 SVK DAABOUSOVA, Nada 1997
MISKECHOVA, Diana 1998
7 POL SZCZEPANSKA, Swietlana 2000
MIKOLAJCZAK, Julia 2002
8 HUN-BVSC-Zugló SZENTIRMAI, Dalma 1999
FODOR, Flóra 1999
9 UKR SAVCHUK , Anastasiya 1996
YAKHNO, Yelyzaveta 1998
R: FIEDINA, Marta 2002
10 HUN-BVSC-Zugló MARX, Dorottya 2001
BELÁNY , Bodza 2002
11 UKR ALEKSIIVA, Maryna 2001
ALEKSIIVA, Vladyslava 2001
R: NARIEZHNA, Yana 1999
12 ITA CERRUTI, Linda 1993
FERRO, Constanza 1993
13 SRB DIMITRIJEVIC, Nevena 1997
KONTIC, Jelena 2001
14 POL-UKS Mazowia-Synchro FILIPIUK, Aleksandra 2000
DAMENTKA, Gabriela 2000
15 GRE TAXOPOULOU, Anna Maria 2000
VASILOPOULOU, Georgia 2001

 

Team Technical Startlist


1 Slovakia

BODIKOVA, Zuzana
IAKOVLEV, Anastasia
KVASNOVSKA, Kristina
LISA, Laura
MISKECHOVA, Diana
NOVOTNA, Barbora
SLEZAKOVA, Rebecca
SURANOVA, Sophia
R: BACHAROVA, Julia
R: DAABOUSOVA, Nada


2 Hungary-Medúza

HORVÁTH , Laura
VIDA, Laura
VIDA , Nikolett
MARGARITISZ, Flóra
RIEMER, Alexandra
HIDEG, Réka
HEVESI , Réka
ÓNODY , Zsófia


3 Ukraine

SAVCHUK , Anastasiya
KASHUBA, Oleksandra
YAKHNO, Yelyzaveta
SHYNKARENKO, Alina
ALEKSIIVA, Maryna
ALEKSIIVA, Vladyslava
NARIEZHNA, Yana
KOVALENKO, Oleksandra
R: FIEDINA, Marta
R: HRYSHKO, Veronika


4 Hungary-BVSC-Zugló

VÁNDOR, Csilla
BLASKÓ, Lili
ZALA , Borbála
PROKAJ, Orsolya
KOVÁCS, Dóra
SZENTIRMAI, Dalma
FODOR, Flóra
NAGY, Petra
R: JUHÁSZ, Emese


5 Italy

CERRUTI, Linda
FERRO, Constanza
DEIDDA, Francesca
CALLEGARI, Beatrice
DI CAMILLO, Constanza
GALLI , Gemma
PICCOLI, Enrica
CAVANNA, Domiziana


6 Russia

VALITOVA, Darina
BAYANDINA, Anastasia
BAYANDINA, Daria
KOMAR, Polina
KALININA, Veronika
ARKHIPOVSKAIA, Anastasia
GOLIADKINA, Marina
SHUROCHKINA, Mariia
R: KALANCHA, Mikhaela


7 Israel

BLECHER, Eden
LITMAN, Gal
POLKA, Yael
CHALEMSKY, Alina
BOBRITSKY, Shelly
OSTROVSKY, Tali
NASSEE, Ariel
NASHONOV, Nikol
R: GREEN, Emili
R: FURMAN, Bela Anastasia
R: DORF, Maya
R: MERON, Mika

Team Free Startlist

1 Israel

BLECHER, Eden
POLKA, Yael
CHALEMSKY, Alina
BOBRITSKY, Shelly
OSTROVSKY, Tali
FURMAN, Bela Anastasia
NASSEE, Ariel
NASHONOV, Nikol
R: LITMAN, Gal
R: GREEN, Emili
R: DORF, Maya
R: MERON, Mika


2 Hungary-H2O

FODOR, Adél
HARCSA, Viktória
ROZMÁN, Vanessza
VARGA, Klaudia
BADINKA, Dóra
LUDVIG, Laura
KREK, Anna
MARKELLA, Adél
R: VARGA, Petra
R: SCHUBERT, Flóra

3 Hungary

APÁTHY, Anna
SZABÓ, Anna Viktória
KASSAI , Dóra
GERSTENKORN, Mira
SZABÓ , Veronka
DÁVID , Janka
HUNGLER, Szabina
GÁCS , Boglárka
R: KASSAI , Kamilla
R: PÉNTEK, Lili


4 Slovakia

BACHAROVA, Julia
BODIKOVA, Zuzana
KVASNOVSKA, Kristina
LISA, Laura
MISKECHOVA, Diana
NOVOTNA, Barbora
SLEZAKOVA, Rebecca
SURANOVA, Sophia
R: IAKOVLEV, Anastasia
R: LENGYELOVA, Dina


5 Ukraine

SAVCHUK , Anastasiya
KASHUBA, Oleksandra
YAKHNO, Yelyzaveta
SHYNKARENKO, Alina
NARIEZHNA, Yana
APRIELIEVA, Valeriia
REZNIK, Kateryna
HRYSHKO, Veronika
R: FIEDINA, Marta
R: KOVALENKO, Oleksandra


6 Hungary-BVSC-Zugló

VÁNDOR, Csilla
JUHÁSZ, Emese
BLASKÓ, Lili
ZALA , Borbála
PROKAJ, Orsolya
KOVÁCS, Dóra
SZENTIRMAI, Dalma
FODOR, Flóra
R: NAGY, Petra


7 Russia

VALITOVA, Darina
BAYANDINA, Anastasia
BAYANDINA, Daria
KOMAR, Polina
KALININA, Veronika
ARKHIPOVSKAIA, Anastasia
GOLIADKINA, Marina
SHUROCHKINA, Mariia
R: KALANCHA, Mikhaela

 

Free Combination Startlist

1 Slovakia

BACHAROVA, Julia
BODIKOVA, Zuzana
HORSKA, Romana
IAKOVLEV, Anastasia
KVASNOVSKA, Kristina
LISA, Laura
MISKECHOVA, Diana
NOVOTNA, Barbora
SLEZAKOVA, Rebecca
SURANOVA, Sophia
R: DAABOUSOVA, Nada
R: LENGYELOVA, Dina


2 Hungary

APÁTHY, Anna
SZABÓ, Anna Viktória
KASSAI , Dóra
GERSTENKORN, Mira
SZABÓ , Veronka
DÁVID , Janka
HUNGLER, Szabina
GÁCS , Boglárka
KISS, Szofi
RÉNYI, Luca
R: KASSAI , Kamilla
R: PÉNTEK, Lili


3 Israel

BLECHER, Eden
POLKA, Yael
CHALEMSKY, Alina
BOBRITSKY, Shelly
OSTROVSKY, Tali
GREEN, Emili
FURMAN, Bela Anastasia
NASSEE, Ariel
NASHONOV, Nikol
DORF, Maya
R: LITMAN, Gal
R: MERON, Mika


4 Hungary-H2O

FODOR, Adél
HARCSA, Viktória
ROZMÁN, Vanessza
VARGA, Klaudia
BADINKA, Dóra
LUDVIG, Laura
KREK, Anna
MARKELLA, Adél
VARGA, Petra
SCHUBERT, Flóra


5 Spain

MAS PUJADAS, Meritxell
RAMIREZ, Paula
JUAREZ, Carmen
FERRERAS, Berta
SALDANA, Sara
OZHOGINA, Alisa
ABADIA, Leyre
TOLEDANO, Blanca
MELIAN, Elena
R: CONESA, Abril

 

6 Ukraine

SAVCHUK , Anastasiya
KASHUBA, Oleksandra
YAKHNO, Yelyzaveta
SHYNKARENKO, Alina
ALEKSIIVA, Maryna
ALEKSIIVA, Vladyslava
NARIEZHNA, Yana
APRIELIEVA, Valeriia
REZNIK, Kateryna
FIEDINA, Marta
R: KOVALENKO, Oleksandra
R: HRYSHKO, Veronika


7 Hungary-BVSC-Zugló

SZENTIRMAI, Dalma
FODOR, Flóra
MARX, Dorottya
BELÁNY , Bodza
FÖLDHÁZI, Dorottya
Kis, Luca
OBLATH, Júlia
MÁZÁS, Fruzsina
VARGA, Laura
R: THIERRY-NÁNÁSI, Amandine
R: MIZSEI, Zsófia

Highlight Startlist

1 Ukraine

SAVCHUK , Anastasiya
KASHUBA, Oleksandra
YAKHNO, Yelyzaveta
SHYNKARENKO, Alina
ALEKSIIVA, Maryna
ALEKSIIVA, Vladyslava
NARIEZHNA, Yana
APRIELIEVA, Valeriia
R: FIEDINA, Marta
R: KOVALENKO, Oleksandra


2 Slovakia

BACHAROVA, Julia
BODIKOVA, Zuzana
HORSKA, Romana
IAKOVLEV, Anastasia
KVASNOVSKA, Kristina
LENGYELOVA, Dina
LISA, Laura
NOVOTNA, Barbora
R: DAABOUSOVA, Nada
R: MISKECHOVA, Diana


3 Israel

BLECHER, Eden
LITMAN, Gal
POLKA, Yael
CHALEMSKY, Alina
BOBRITSKY, Shelly
OSTROVSKY, Tali
GREEN, Emili
FURMAN, Bela Anastasia
R: DORF, Maya
R: MERON, Mika